Dead Space Remake zwiastun premierowy

Zbliża się długo wyczekiwany dzień premiery Dead Space Remake, więc twórcy postanowili podsycić nieco apetyt fanów najnowszym zwiastunem.

Wszystko gotowe. Do wyczekiwanego powrotu na USG Ishimurę pozostały niecałe dwa tygodnie. Motive Studio włożyło sporo pracy w dopieszczenie Dead Space Remake, co można zobaczyć na zwiastunie premierowym. Grasujące po statku kosmicznym okropności oraz ciężka, ponura atmosfera będą nieodłącznie towarzyszyć naszemu protagoniście. Będzie on musiał rozwiązać zagadkę uszkodzonego statku i spróbować ujść przy tym z życiem.

Już pierwowzór Dead Space z 2008 roku robił wówczas ogromne wrażenie. Można się spodziewać, że dzięki nowoczesnym technologiom i obecnym możliwościom ten klasyczny horror ponownie zdobędzie uznanie graczy. Na oficjalnej stronie Electronic Arts chwali się wiernością graficzną z oryginałem. Rewolucję przeszła również oprawa dźwiękowa i rozgrywka. Można się zastanawiać czy 269,90 zł nie jest zbyt wygórowaną ceną jak za odświeżoną starą grę, ale na otarcie łez przy zakupie w przedsprzedaży na platformie Steam otrzymamy gratis Dead Space 2.

Dead Space Remake wychodzi już 27 stycznia 2023. Dostępny będzie na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S

Dodaj komentarz