Deep Rock Galactic DLC Supporter II Upgrade piąte urodziny

Ghost Ship Games przygotowało event w Deep Rock Galactic z okazji pięciolecia zmagań na Hoxxes.

Jeżeli ktoś się zastanawiał czy krasnoludzka górnicza brać w trybie kooperacji może wciągnąć… to Deep Rock Galactic obchodzi właśnie piąte urodziny i ma się wręcz kwitnąco. Dzieło Ghost Ship Games i wydawcy Coffee Stain Publishing cieszy się przytłaczającą liczbą pozytywnych komentarzy na Steam (aż 97%!) i solidną pozycją na Metacriticu. Mnie to nie dziwi, sama wypełniam wieczory eskapadami po surowce na Hoxxes IV. Gra oferuje rozgrywkę PvE do czterech osób, jest po brzegi wypełniona humorem i mnóstwem znajdziek do odkrycia i zdobycia. Szokujące może się wydawać, że sezonowe drzewko nagród w DRG jest dostępne za darmo – dla wszystkich. Jakby tego szaleństwa było mało, twórcy przygotowali event urodzinowy oraz nowe DLC.

Jakie atrakcje z okazji pięciolecia?

Na 1 marca 2023 o godzinie 14:00 przewidziano stream urodzinowy na Twitchu. Twórcy, zgodnie z tradycją, będą omawiać dotychczasowe osiągnięcia i dalsze plany rozwoju gry. Uchylą też nieco rąbka tajemnicy co do rozwoju samego studia w świecie gamedevu. Udostępnili plan tego wydarzenia. Natomiast event z okazji pięciolecia odbędzie się między 2 a 16 marca 2023. Jak zawsze możemy oczekiwać wielu nagród. Z pewnością znajdą się tam surowce, dodatkowe fundusze i skórki na wyposażenie oraz postacie. Ghost Ship Games zapowiada, że jest to wydarzenie bardzo wyjątkowe dla nich jako twórców. Czyżby szykowali jeszcze jakąś niespodziankę?

Osoby, które cenią sobie prezencję swojego dziarskiego krasnoluda, będą mogły zakupić nowe DLC Supporter II Upgrade. Jest to zestaw skórek utrzymanych w eleganckiej, czarno-złotej kolorystyce, dzięki czemu poczujemy się jak prawdziwa gwardia honorowa. Trzeba przyznać, że twórcy zadbali o każdy detal i klnę się na mój kilof, że kradniki jaskiniowe będą same sypać Wam złoto!

Górnicy, już tylko godziny dzielą Was od urodzinowego wydarzenia. Szykujcie pancerze, ciężki sprzęt oraz kilofy. Wznieście toast i rock and stone!

Dodaj komentarz