Dying Light 2 organizuje wydarzenie dzień przed premierą Dead Island 2

wydarzenie Dying Light 2

Techland niczym prawdziwy rekin biznesu wykorzystuje premierę Dead Island 2, aby zorganizować nowe wydarzenie w Dying Light 2.

Rok temu odbyła się premiera kontynuacji Dying Light – Dying Light 2, w której stworzone wydarzenie próbuje zwrócić uwagę zainteresowanych. Gra łączy w sobie elementy akcji oraz horroru, a przedstawione zdarzenia toczą się dwadzieścia lat po tych z pierwszej części. Gracz wciela się w postać Aidena mierzącego się z postapokaliptycznym światem zdziesiątkowanym przez epidemię, zmieniającą ludzi w zmutowane zombie. Właśnie w takich warunkach bohater próbuje stawić czoło rzeczywistości. Produkcja Techland ukazała się na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 oraz Xbox One.

20 kwietnia 2023 roku odbędzie się premiera pewnej wyjątkowej aktualizacji, która dziwnym trafem zbiega się z terminem publikacji Dead Island 2. Mowa oczywiście o Gut Feeling mającej na celu przypomnienie fanom postapokaliptycznych światów o Dying Light 2. Ku uciesze miłośników produkcji wprowadzi ona wiele nowości, a także potrzebnych usprawnień. Dlatego Techland postanawił zorganizować wydarzenie z tym związane, a do promocji zaangażował streamerów z Twitcha.

wydarzenie Dying Light 2

Czego tak naprawdę możemy spodziewać się w aktualizacji Gut Feeling?

Jednym z najważniejszych elementów aktualizacji Gut Feeling jest wprowadzenie całkowicie nowych zadań oraz wyzwań. Dodatkowo gracze skorzystają z nowych broni, a pośród nich znajdą nowoczesne wyrzutnie rakiet, które przydadzą się w walce z hordami przeciwników. To nie koniec nowości, ponieważ usprawniona zostanie również sztuczna inteligencja przeciwników oraz sam system sterowania postacią. Wszystko po to, by rozgrywka stała się jeszcze bardziej angażująca.

Pojawiły się też pewne drobne zmiany, które z pewnością nie umkną uwadze fanów serii. Mianowicie zmieniono system osiągnięć na bardziej intuicyjny, a także wprowadzono możliwość ustawienia preferowanego języka dla napisów i dialogów. Mimo tego, że Dying Light 2 zadebiutowało w lutym 2022 roku, Techland przez najbliższe lata chce stale oferować nową zawartość. Można powiedzieć, że wypuszczenie pierwszego fabularnego dodatku oznaczało jedynie początek nowości.

Dodaj komentarz