Prezentacja odznak Phasmophobia 2.0 ucieszyła graczy pokaźnym wachlarzem możliwości

Phasmophobia 2.0 prezentacja odznak

Prezentacja odznak po zresetowaniu poziomów w Phasmophobia 2.0 zaskoczyła wielofunkcyjnością menu wyboru dodatków. 

W środowisku fanów kooperacyjnych horrorów z coraz większą niecierpliwością mówi się o nadchodzącej aktualizacji. Niestety konsekwencją ulepszeń będzie reset zdobytego przez graczy poziomu. Jednakże Kinetic Games w ramach rekompensaty uwieczni dotychczasowy poziom poprzez odznakę widoczną na ramieniu postaci, którą będziemy aktualnie grać. Co więcej twórcy zaimplementują możliwość samodzielnego stworzenia wyglądu identyfikatora. Po pierwszym zalogowaniu się zostaniemy zapoznani z całym menu wyboru. Należy pamiętać, że nie będzie możliwości modyfikowania jej po pierwszym dostosowaniu. Poniższa prezentacja odznak w Phasmophobia 2.0 przedstawia liczbę poziomów potrzebnych do odblokowania poszczególnych dodatków kosmetycznych.

Phasmophobia 2.0 prezentacja odznak

Kto nigdy nie włożył projektora D.O.T.S do szafki kuchennej, niech pierwszy spali kadzidło!

Kinetic Games odpowiedzieli o planowanych zmianach w wyposażeniu po wielokrotnie otrzymywanych pytaniach na ten temat. Studio zapowiedziało częściowe zmiany dla większości wykorzystywanych przez graczy przedmiotów. Jednak najwięcej uwagi poświęcili projektorowi D.O.T.S, który miał wiele wzlotów i niestety jeszcze więcej upadków. Twórcy podkreślają, że jego głównym problemem było nieintuicyjne użytkowanie oraz niedopracowanie wizualne. Liczne próby naprawienia doprowadziły do stworzenia kolejnych błędów. Łowcom duchów Włączały się dwa urządzenia jednocześnie. Dodatkowo model ducha pojawiający się za pomocą projektora znacząco odbiegał od tego z polowań lub wydarzeń.

Dlatego całkowicie przebudowano projektor D.O.T.S. Wizualizacje po zmianie będą przedstawiać rzeczywiste straszydło, z którym aktualnie mamy do czynienia w lokacji. Kinetic Games w nadchodzącej aktualizacji podzieli urządzenie D.O.T.S na trzy diametralnie różniące się od siebie poziomy. Pierwszy z nich jest odpowiednikiem rzeczywistego projektora D.O.T.S. Gracz będzie mógł chodzić z nim podobnie jak z latarką i skanować pomieszczenia w poszukiwaniu, często kluczowego, dowodu. Należy jedynie pamiętać o krótkim zasięgu i niskiej intensywności światła przedmiotu.

Poziom drugi nie różni się od dzisiejszych D.O.T.S-ów. Jak dobrze wiemy urządzenie umieszczamy w pomieszczeniu, aby emitowało średniej wielkości kulę światła, w której co jakiś czas będzie przemieszczać się duch. Z tą różnicą, że od przyszłej wersji Phasmophobii 2.0 będzie można zachęcić zjawę do skorzystania z projektora stając w pobliżu.

Ostatni z poziomów podkręci światło do maksimum możliwości. Ponownie będzie możliwość umieszczenia go w pomieszczeniu, jednak znacznie ciekawszym rozwiązaniem będzie ręczne skanowanie pomieszczeń z jego udziałem. Ten projektor D.O.T.S zostanie wyposażony w szeroką wiązkę światła, dzięki której ogromne lokacje nie będą stanowić dla graczy większego problemu.

Twórcy przypominają, że w rozgrywce będzie możliwość tworzenia przeróżnych kombinacji wykorzystywanego przez graczy wyposażenia. Wszystko po to, aby jak najlepiej współpracować z innymi łowcami duchów. Jednakże jeżeli Phasmophobia jest czymś całkowicie nowym, to zdecydowanie zachęcamy do zakupu przed aktualizacją.

Dodaj komentarz