Punch Club 2: Fast Forward – jest zapowiedź!

Zapowiedź kontynuacji Punch Club

Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą! Pod warunkiem, że ruszysz się z garażu i zawalczysz o karierę bokserską w Punch Club 2: Fast Forward.

Twórcy z Lazy Bear Games oraz wydawca tinyBuild zapowiedzieli kontynuację gry z 2016 roku i tak, jest to Punch Club 2: Fast Forward. Jedynka jest udanym symulatorem bokserskim i wszystko wskazuje na to, że sequel poszedł w jej ślady. Wydarzenia będą się rozgrywać 20 lat później w dystopijnym, cyberpunkowym klimacie. Wyczerpujące treningi, planowanie walk, poszukiwanie własnego stylu, wykonywanie zadań dla policji i gangów – na to wszystko trzeba znaleźć czas oraz fundusze. Jak w życiu. Nie zabraknie nawiązań do lat 80-tych oraz potężnej dawki humoru. Należy  dodać mroczną, rodzinną tajemnicę, którą nasz pretendent do tytułu Pięści Mroku musi rozwiązać i mamy przepis na dobrą zabawę. 

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale już teraz tytuł można dodać do listy życzeń np. na Steam lub GoGu. Gra będzie dostępna na PC. To dobry moment żeby zapoznać się z Punch Club lub odświeżyć pamięć. 

Dodaj komentarz