Sezon dziewiąty Sea of Thieves właśnie zacumował w porcie

Okno początkowe sezonu dziewiątego Sea of Thieves

Sezon dziewiąty Sea of Thieves wpłynął do portu niczym bogata ciocia z Ameryki, która wypełniła swój bagaż po brzegi.

W ubiegłym tygodniu zadebiutował najnowszy sezon Sea of Thieves. Razem z nim przypłynęły nowe funkcje, cenne łupy i ogrom ulepszeń. To właśnie one sprawią, że pirackie życie stanie się przyjemniejsze, a biorąc pod uwagę nieustannie rosnącą inflację, bardziej przystępne. Co więcej morscy rozbójnicy ponownie zmierzą się ze zdobyciem, starannie przygotowanych stopni progresji.

Fortuna sprzyja odważnym… lub zaradnym!

Na morzach całego Sea of Thieves zaczęły się pojawiać wartościowe Skrzynie Fortuny, jednak zdobycie ich będzie wymagało nie lada umiejętności i odrobiny szczęścia. Wszystko przez to, że pojedynczą Skrzynię można znaleźć tylko we wcześniej zdobytym Forcie Fortuny. Nie będzie to banalny do osiągnięcia  wyczyn, szczególnie gdy pozostali piraci poczują potrzebę “pomagania” podczas opróżniania zawartości skarbca.

Spokojniejsza i bardziej szczegółowa żegluga.

Jednakże czym byłoby pirackie życie, gdyby nie towarzyszące mu przygody? W najnowszym sezonie została dodana rytualna, wypełniona płomieniami Czaszka Przeznaczenia, która służyć będzie do zainicjowania Fortu Potępionych. Warto również dokładnie przejrzeć swój Dziennik Kapitański, gdyż będzie on teraz zawierać szczegółową relację z ostatnich łupieskich podróży. Dodatkowo, w tym miesiącu Suwereni podpisali niezwykle korzystną umowę z The Hunter’s Call, dzięki której będą dostarczać ryby i świeże mięso w imieniu gracza. Jednakże mieszkańcy Seaposts, wyczuwając konkurencję na rynku, zaczęli oferować więcej złota za świeżą, bezpośrednią dostawę.

Wielka piątka.

Niezaprzeczalnie wszystkie te dodatki i zmiany sprawiają, że gra rozwija się i ulepsza z myślą o piątej rocznicy. Tak się składa, że twórcy zapraszają całą społeczność na wspólne świętowanie. Upewnijcie się więc, że macie miejsce w kalendarzu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zaznać pirackiego życia, to wyśmienicie, ponieważ wydanie Deluxe Edition prowadzi do większego zaangażowania graczy. Nie czekajcie ani minuty dłużej i kupcie swoją kopię Sea of Thieves, aby rozpocząć wyjątkową, piracką przygodę!

Emporium Endeavour.

Nie zapominajcie o Pirackim Emporium, ponieważ znajdziecie w nim mnóstwo nowych towarów, dla których inspiracją były czające się pod falami stworzenia. Kupując Przepustkę Plądrowania, będziecie mogli wzbudzić zazdrość u niejednego poszukiwacza skarbów zestawem Sting Tide dla swojego statku. Co więcej otrzymacie również kostium w trzech fluorescencyjnych wariantach do odblokowania oraz emotkę Dmuchania Bąbelków.

Sea of Thieves sezon dziewiąty Sting Tide
Żagle malowania Sting Tide w sezonie dziewiątym Sea of Thieves.
Sea of Thieves sezon dziewiąty Sting Tide
Kadłub malowania Sting Tide w sezonie dziewiątym Sea of Thieves.

Dodaj komentarz