Deep Rock Galactic Survivors termin premiery

Deep Rock Galactic: Survivor otrzymał termin premiery.

O tym, że ten zawadiacki spin-off Deep Rock Galactic jest w produkcji, pisałam już w marcu zeszłego roku. Wtedy też studio Ghost Ship Publishing zapowiedziało kilka innych tytułów, które aktywnie wspierają. Za ten konkretny odpowiada Funday Games, które na swoim koncie ma jeszcze pozytywnie przyjętą przez graczy grę Don’t Die in the West. Zapowiedziany poniżej bullet hell z elementami roguelike’a akcji w widoku izometrycznym ma się pojawić niebawem we wczesnym dostępie. Właśnie dziś, ledwie kilkadziesiąt minut temu, ukazał się zwiastun Deep Rock Galactic: Survivor i termin premiery na Steam.

Dla fanów krasnoludzkiego żywota ten tytuł to wesołe urozmaicenie. Nawet pokuszę się o stwierdzenie, że nasi dzielni górnicy po skończonej zmianie udają się do kajut żeby zrelaksować się przy solówce w trzewiach Hoxxes… Khem, dobrze, wróćmy jednak do tematu. Gra jest pełna chaosu, jak przystało na porządny auto-shooter. Drążymy korytarze, zbieramy surowce i walczymy z hordą wściekłych tubylców.

W Survivors nie zabraknie uwielbianych przez wszystkich glyfidzkich robali wszelkiej maści. Przedstawiciele drepczący, pełzający i latający będą napierać na naszego bohatera z każdej strony. Spokojnie, jesteśmy elitarną, krasnoludzką jednostką górniczą i takie fale wrogów to pryszcz. Oto zawartość planowana na wczesny dostęp:

  • 4 klasy postaci znane i uwielbiane z DRG
  • 40 różnych broni
  • 20 typów przeciwników
  • 3 biomy, oczywiście śmiertelnie niebezpieczne i w pełni zasiedlone 
  • system rozwoju ulepszeń i krasnoluda

Zainteresowani? Jest jeszcze chwila do namysłu, bowiem termin premiery przypada na 14 lutego 2024. Urocze, Funday Games zadbało, by nikt tego dnia nie był sam, a wręcz nie mógł się opędzić od natarczywych adoratorów. Gra będzie dostępna na Steam.