Hades II premiera wczesnego dostępu

Hades II wskoczył właśnie we Wczesny Dostęp i już zachwyca

Po zapowiedziach z zeszłego roku i testach technicznych z obecnego, przyszła kolej na wyczekiwany przez fanów Early Access. Dziś odbyła się premiera Wczesnego Dostępu dla gry od Supergiant Games – Hades II. To kontynuacja świetnego dungeon crawlera typu roguelike ze znanymi z jedynki elementami, wzbogacona o nowe mechaniki. Tym razem wcielimy się w Księżniczkę Podziemi, Melinoë, czyli siostrę Zagreusa. Naszym celem jest konfrontacja i pokonanie Chronosa, Boga Czasu. Nie będzie to łatwe, bowiem na naszej drodze stanie mnóstwo potężnych przeciwników. Na szczęście nie będziemy osamotnieni w naszej walce. Poniżej zwiastun, który ukazuje zawartość obecnej wersji gry.

Dynamiczna walka, Panteon na usługi i zwierzęcy towarzysze

W nowej odsłonie Hadesa będziemy przemierzać nie tylko krainy Podziemia. Z pomocą ponownie przyjdą nam bóstwa Olimpu. Pojawi się wiele nowych twarzy oraz starzy znajomi. W walce użyteczny stanie się oręż Nocy, zaklęciaczarna magia i… zwierzęcy towarzysze. Czy zabranie na wyprawę kota lub żaby jest bezpieczne? Kto wie, może nawet wybierzemy się na spacer z mrocznymi bóstwami? A! I nie zapomnijcie zebrać rzadkie odczynniki, przydadzą się. Twórcy na swojej stronie zamieścili obszerny FAQ, który szczegółowo odpowiada na większość nurtujących graczy pytań.

Warto wspomnieć, że na ten moment odzew graczy na Steamie jest absolutnie pozytywny. Grę można nabyć w cenie 138,99 zł. Wczesny Dostęp może potrwać nawet do końca roku, nieznana jest jeszcze data premiery.

W Hadesa zagramy również na EPICu, otrzymał też zielone światło na Steam Decku. Graczy z pewnością ucieszy polska lokalizacja (napisy).