Niezwyciężony termin data premiery

Nowy zwiastun The Invincible odsłania termin premiery. Czas szykować się do wylotu.

Gra na motywach powieści Stanisława Lema jest pierwszym tworem młodego, polskiego studia Starward Industries. Utrzymana w retrofuturystycznej i atompunkowej oprawie przygoda czerpie pełnymi garściami z historii przedstawionej przez pisarza, ale twórcy gry dołożyli wszelkich starań, by opowieść ta była zupełnie nowym doświadczeniem dla graczy. Główna bohaterka, astrobiolożka Yasna, musi stawić czoła niebezpieczeństwom i tajemnicom jakie skrywa obca planeta Regis III. W wyniku niefortunnych zdarzeń jest zdana tylko na siebie i rady astrogatora Novika, który wspiera ją z pokładu Niezwyciężonego. Wcielając się w jej postać wielokrotnie będziemy podejmować trudne decyzje.

W związku ze zbliżającym się Gamesconem 2023 wszyscy spodziewaliśmy się takiej nowiny właśnie podczas wydarzenia. Jednak Starward Industries we współpracy z 11 bit studios lubią zaskakiwać. Ledwie miesiąc temu polski producent przeprowadził sesję Q&A, podczas której odpowiedziano na wiele nurtujących fanów kwestii. Wtedy jednak nie padła najważniejsza informacja – kiedy zagramy? Dziś możemy już ze spokojem szykować się w ekscytującą podróż na Regis III. Astrogator wydał jasny komunikat – odlatujemy 6 listopada 2023

Niezmiennie zachęcam do dodania gry na listę życzeń GOG lub SteamNiezwyciężony będzie w stanie wylądować na PCPS5 oraz Xbox X|S.