Phasmophobia 2.0 – identyfikator gracza i mikrofon paraboliczny

Phasmophobia 2.0 tiery mikrofonu parabolika

W końcu będzie można się pochwalić prawilnym identyfikatorem łowcy duchów.

Kolejna porcja wiadomości ze świata paranormalnych zjawisk. Tym razem Phasmophobia 2.0 dostanie nowy mikrofon paraboliczny i możliwość kastomizacji plakietki ID. Całkiem niedawno wspominałyśmy o nowych odznakach, które gracze otrzymają za swój obecny poziom w grze. Z aktualizacją 2.0 wreszcie będziemy afiszować się identyfikatorem godnym naszych umiejętności. Co będzie widoczne?

  • ID gracza możemy dowolnie modyfikować za pomocą przycisku w prawym górnym rogu, ale tylko w lobby.
  • Ikona platformy, na której gramy (cross-play on, baby!) w lewym, górnym rogu. 
  • Znaki rzymskie, które pojawiły się przed naszym aktualnym poziomem postaci, oznaczają poziom prestiżu.
  • Pasek doświadczenia został pogrubiony i otrzymał kolor aktualnie używanego motywu.
  • Dostępne są dwa miejsca na odznaki: prestiżu i specjalną. Obie można sobie dowolnie wybrać lub ukryć. Odznaki specjalne są do zdobycia podczas wydarzeń specjalnych lub za rolę jaką pełnimy w społeczności np. Official Content Creator.
  • Motyw jaki możemy wybrać jest uzależniony od aktywnych odznak. 

Coś słyszałam, to z tamtego pomieszczenia!

Tak jak poprzedni sprzęt, tak i mikrofon paraboliczny zaliczył aktualizację. Jego użytczność znacząco wzrosła i oczywiście jest uzależniona od zakupionego tieru. 

Tier I Małe, poręczne urządzenie do namierzania podejrzanych odgłosów. Użycie go aplikuje graczowi zestaw słuchawek, dzięki którym pochwycone dźwięki są wyraźne.

Tier II Przypomina znany nam już wariant mikrofonu z wyświetlaczem. Posiada lepszy zasięg oraz funkcję określania siły odebranego sygnału.

Tier III Najlepszy wariant mikrofonu, szpej, o którym marzy każdy łowca duchów. Jest w stanie dokładnie określić źródło pochwyconego dźwięku i pokazać jego lokalizację dzięki wyświetlaczowi w stylu sonaru. Idealne do rejestrowania kilku dźwięków na raz, a dobrze wiemy, które duchy lubią taką zabawę.

Zadowoleni z prezentacji? Na szczęście twórcy zapewnili, że będą jeszcze kolejne. To cieszy, tym bardziej, że tuż przed spodziewaną premierą aktualizacji fani nie dostali żadnych informacji, aż do komunikatu o przesunięciu terminu na połowę sierpnia. Niektórych może ten fakt cieszyć, bo daje jeszcze trochę czasu na zdobycie wymarzonych poziomów postaci w grze. Jak Wam idzie?

Dodaj komentarz