Niezwyciężony zwiastun z główną bohaterką Yasna

Kim jest astrobiolog Yasna i co motywuje ją do działania? O tym opowie nowy trailer Niezwyciężonego.

Podczas tegorocznego PC Gaming Show zaprezentowano kolejny materiał z gry opartej na prozie Stanisława Lema. Za projekt odpowiada polskie studio Starward Industries, wspierane przez 11 bit studios. W zeszłym miesiącu ukazało się również demo na Steamie. Tam dostaliśmy możliwość wcielenia się w główną bohaterkę tej futurystycznej przygodówki.

Regis III to planeta, która skrywa wiele tajemnic i niechętnie się nimi dzieli. Astrobiolog Yasna zamierza “znaleźć tak wiele odpowiedzi jak to tylko możliwe”, a kieruje nią wrodzona ciekawość świata. Zadanie nie będzie proste, gdyż budzi się ona na obcej planecie z częściową amnezją i odkrywa, że reszta załogi zaginęła. Poszukiwania doprowadzą ją do wielu dziwnych odkryć, jak choćby to, że na jałowej planecie było kiedyś życie. Dowody na to znajduje stopniowo podczas poszukiwań innych członków ekspedycji. Jak daleko zaprowadzi ją żądza wiedzy?

Już teraz Niezwyciężony na dostępnych urywkach prezentuje niesamowity, oryginalny klimat gry. Ludzkość bez dostępu do zaawansowanych technologii podbija obce planety i przemierza przestrzeń kosmiczną. Intrygujące odkrycia, skrawki informacji pozostawione przez zaginionych załogantów, opuszczone ludzkie obozowiska. Wcielając się w główną bohaterkę weźmiemy jednocześnie udział w niesamowitym śledztwie i całkiem śmiało można podejrzewać, że wybory dokonane przez gracza będą miały swoje konsekwencje. 

Już za kilka dni mamy dostać nowe demo i sesję Q&A, a to podczas Festiwalu Next Steam. Odbędzie się on między 19 a 26 czerwca. Mam nadzieję, że twórcy zdradzą choćby przybliżony termin premiery. Na ten moment wiadomo tylko tyle, że gra ma się ukazać jeszcze w tym roku. Niezmiennie zachęcam do dodania gry na listę życzeń GOG lub Steam. Niezwyciężony będzie poruszać się po orbitach PC, PS5 oraz Xbox X|S

Dodaj komentarz