Wartels DLC Pirates of Belerion Archipelag Belerionu

Czas się zaokrętować w Wartales i wyruszyć na podbój archipelagu dzięki DLC Pirates of Belerion.

Podbiliście już krainy upadłego Imperium Edorańskiego? Splądrowaliście wszystkie grobowce? Rozwiązaliście zagadki i Wasza dzielna drużyna osiadła w karczmie aby przepić cały dobytek i wyhodować kałdun? Koniec lenistwa, podnieście zadki, bo Shiro Games zapowiedziało właśnie nową zawartość do Wartales, a jest to DLC Pirates of Belerion. O tym, że pojawi się nowy region i dodatek, twórcy informowali już wcześniej. Było to przy okazji pierwszej, dużej, darmowej aktualizacji. I dotrzymali słowa, bo to, co nadchodzi, jest większe niż jakikolwiek inny region w grze, a zawartość ma dostarczyć rozrywki na około 25 godzin. Przedsmak możemy podziwiać na poniższym teaserze.

Szykować się do abordażu!

Twórcy w DLC dodadzą nową mechanikę podróżowania po świecie, czyli nawigację morską. Tak, dobrze czytacie. Wasza zawadiacka kompania zyska okręt i możliwość przemierzania niebezpiecznych wód okalających Archipelag Belerionu. To zupełnie nowa przygoda, wyzwania i bogactwa. Co nowego w skrócie?

  • nowy obszar Archipelag Belerion, pełen portów, wysp i tajemnic
  • nowe frakcje i przeciwnicy (arrrrr!)
  • linia fabularna przewidziana na około 25 godzin zabawy
  • własny okręt jako środek transportu i machina do podboju mórz
  • możliwość wytwarzania ulepszeń dla statku, od żagli po działa
  • aborrrrdaaaaż!
  • sięgnij po tytuł Władcy Mórz, czyli pozbądź się konkurencji. 

Na szerokie wody wypłyniemy już 14 grudnia 2023. Warto wrzucić sobie DLC na listę Steam i szykować się na nową przygodę. Więcej szczegółów twórcy przedstawią już niebawem w anonsowanych artykułach The Art of Navigation oraz Lords of the Sea