Festiwal Sportowy Steam 2023 rozpoczęty!

Festiwal sportowy Steam

Od dzisiaj miłośnicy gier sportowych mogą cieszyć się tygodniową promocją na poszczególne produkty.

W ostatnich dniach marca Valve poinformowało twórców o możliwości zgłaszania się do ich sportowego wydarzenia, jednocześnie zapewniając, że do uczestnictwa nie jest wymagane ustawienie promocyjnej ceny swojego produktu. Jednakże zastrzegło, że na stronie głównej znacznie chętniej będą wyświetlać i tym samym polecać graczom produkcje, których koszt zostanie zmniejszony. Festiwal Sportowy Steam 2023 wystartuje w poniedziałek 15 maja o godzinie 19:00 czasu polskiego i trwać będzie do tej samej godziny 22 maja.

Jak doskonale wiemy, na przestrzeni ostatnich lat wszelkie organizowane przez Valve festiwale często wiążą się z naprawdę atrakcyjnymi obniżkami cen. Tym razem nie będzie inaczej, gdyż użytkownikom zaoferowano wiele promocji, a także wypróbowanie kilku tytułów w wersjach demonstracyjnych, aby mieć pewność, że dokonujemy odpowiedniego zakupu.

Jakie tytuły zaprezentuje Festiwal Sportowy Steam 2023?

Nie sposób dowiedzieć się o wszystkich produkcjach jakie zostaną przecenione. Jednak z pomocą przychodzi Valve udostępniając materiał o wydarzeniu na swoim kanale YouTube. Zaprezentowano w nim kilka najbardziej popularnych wśród graczy pozycji, na promocję których z pewnością czekało wiele osób. Jednakże pośród tytułów wystawionych na promocji nie znajdą się gry wyścigowe. Wszystko przez to, że nie spełniają warunków uczestnictwa w festiwalu ze względu na oddzielnie organizowane dla nich obniżki cenowe. Niestety podobny los spotkał również gry szachowe, więc nie ma co liczyć na naukę gambitu królowej.

Festiwal Sportowy Steam obejmie następujące tytuły:

Dodaj komentarz