ATS Oklahoma nowe branże

Twórcy DLC Oklahoma do ATS pokazali nowe branże, dzięki którym gracze będą wybierać unikalne zlecenia.

Symulatory ciężarówek w głównej mierze opierają się na przyjmowaniu zleceń. W związku z tym SCS Software w trakcie tworzenia ATS Oklahoma stworzyło nowe branże, które są charakterystyczne dla tego stanu. Twórcy udostępniając zdjęcia poszczególnych firm poinformowali, że nie są to zrzuty ekranu z ukończonej mapy, ponieważ obszary te są dopiero w trakcie opracowywania.

Fabryka opon

Dla kierowców ciężarówek nie ma nic bardziej cennego niż… opony! W związku z obecnością dwóch najbardziej znanych producentów ogumień na świecie, Oklahoma jest posiadaczem wyjątkowej gałęzi przemysłu. Produkcja gum w tym stanie sięga prawie stu lat wstecz, a ich siedziby mieszczą się w Lawton i Ardmore. Co więcej, przy pełnej wydajności fabryki produkują tam aż 108 000 sztuk dziennie. Dzięki temu kierowcy ciężarówek mają zapewnione zajęcie przez cały rok.

Fabryka opon ATS Oklahoma nowe branże
Fabryka opon w stanie Oklahoma.

Dystrybutornia gazu i substancji chemicznych

Oklahoma należy do piątki stanów USA o największej produkcji ropy naftowej i gazu ziemnego. Jest kluczowym stanem dla wielu mniejszych miast i branż uzależnionych od dystrybucji gazu oraz chemikaliów, które mają ogrom zastosowań. Mimo tego, że pola naftowe przeważają we wschodniej części obszaru, to szyby naftowe znajdują się na terenach całej Oklahomy. W związku z tym kierowcy będą mogli podjąć się jednego z najbardziej odpowiedzialnych zleceń – przewozu towarów ADR.

Dystrybutornia gazu i substancji chemicznych ATS Oklahoma nowe branże
Dystrybutornia gazu i substancji chemicznych w stanie Oklahoma.

Fabryka autobusów

Z pewnością kojarzycie żółte autobusy szkolne, które rozwożą dzieci do amerykańskich szkół. Jednak czy wiedzieliście, że Oklahoma jest znana jako “Światowa Stolica Autobusów Szkolnych”? W Tulsie każdego roku powstaje ich ponad 10 tysięcy sztuk. Tamtejsza fabryka posiada linię montażową, która wymaga ciągłych dostaw niezbędnych materiałów, więc kierowcy nieustannie będą mieli naczepy zapełnione po brzegi.

Fabryka autobusów ATS Oklahoma nowe branże
Fabryka autobusów w stanie Oklahoma.

Magazyn konserwacji pojazdów służb publicznych i ratowniczych

Dla utrzymania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pojazdy służb publicznych i ratowniczych wymagają sporej ilości konserwacji. Kierowcy ciężarówek przyczynią się do dostarczenia części oraz innych materiałów do zajezdni, garaży i magazynów.

Magazyn konserwacji pojazdów służb publicznych i ratowniczych ATS Oklahoma nowe branże
Magazyn konserwacji pojazdów służb publicznych i ratowniczych w stanie Oklahoma.

Fabryka urządzeń elektrycznych

W całym stanie Oklahoma, a także poza nim, kierowcy dostarczają szereg różnych urządzeń elektrycznych. W fabrykach znajdujących się na tym obszarze produkowane jest wszystko – od klimatyzatorów aż po transformatory. Mając taki wachlarz ładunków, zlecenia nie powinny stać się dla graczy monotonne.

Fabryka urządzeń elektrycznych w stanie Oklahoma.

Port rzeczny

SCS Software zaprojektowało port rzeczny, który ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wzdłuż rzeki płynącej przez Tulsę leży ważny, zarówno dla importu jak i eksportu, punkt przeładunkowy. Jego terminale obsługują zboże, suche ładunki oraz płyny. Rocznie klienci odbierają z jego udziałem ponad 2,2 miliona ton ładunków za pośrednictwem barek, kolei i, co najważniejsze, ciężarówek.

Port rzeczny w stanie Oklahoma.

Lotnisko w Tulsie

Port lotniskowy jest ważnym węzłem komunikacyjnym zarówno dla pasażerów jak i ładunków. To siedziba kilku operacji logistycznych, które lotami towarowymi codziennie zasilają istotne stany. Kierowcy będą mieli możliwość dostarczania, jak również odbierania wyjątkowych zleceń na całodobowym lotnisku.

Lotnisko w Tulsie w stanie Oklahoma

Twórcy zapewniają, że niezależnie od wybranej naczepy znajdzie się praca dla każdego kierowcy. W trakcie czekania na kolejne informacje o wszelkich nowościach możecie dodać American Truck Simulator – Oklahoma do listy życzeń na Steam. Wtedy jako pierwsi otrzymacie powiadomienie o premierze dodatku.

Dodaj komentarz