ATS przedstawienie stanu Kansas

Przedstawienie stanu Kansas jako nowego rozszerzenia mapowego do ATS.

Na początku bieżącego roku SCS Software opublikowało na swoim blogu życzenia noworoczne, do których dołączyło filmik promujący nadchodzące rozszerzenie mapowe. Z powodu nasilających się pogłosek dotyczących udostępnienia kolejnego obszaru, na odpowiedź twórców nie musieliśmy długo czekać. W ostatnich dniach stycznia na mediach społecznościowych autorów oficjalnie opublikowano przedstawienie stanu Kansas w ATS

Co ciekawe, studio równocześnie z prezentowaniem “Słonecznikowego Stanu” udostępniło zdjęcia z postępującego rozwoju innego rozszerzenia mapowego. Chodzi oczywiście o American Truck Simulator – Oklahoma zapowiadane jeszcze w listopadzie 2022 roku. Część graczy dopatruje się w tym jednoczesnego wydania obu dodatków ze względu na ich niewielki obszar. Jednakże w tej sprawie nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnego potwierdzenia od SCS Software.

Droga stanowa prowadząca do rozszerzenia mapowego Kansas.

SCS Software nie bez powodu określa Kansas jako “Słonecznikowy Stan”. Teren w środkowej części Stanów Zjednoczonych był niegdyś uważany za rolnicze serce kraju, ponieważ przyciągał wiele dużych firm inwestujących w jego rozwój. Co więcej, rozwinął się gospodarczo również w innych obszarach, z uwagi na dogodną infrastrukturę pod operacje logistyczne. Warto dodać, że przydomek tego terenu ma jeszcze jedno, szczególne znaczenie. Wiąże się ono z tym, iż słonecznik jest narodowym kwiatem tego stanu, a dodatkowo znajduje się na jego fladze. W związku z tym będzie on nieodłącznym elementem krajobrazu podczas przemierzania mil pomiędzy miastami. Mimo pędzącego postępu technologicznego parki stanowe i rozległe prerie oferują wiele widoków, które z pewnością zapadną w pamięć każdemu kierowcy.

ATS przedstawienie stanu Kansas
Aglomeracja miejska w rozszerzeniu mapowym Kansas.
Rozległe prerie rozszerzenia mapowego Kansas.
Połączenie naturalnie występującego krajobrazu z postępem technologicznym w rozszerzeniu mapowym Kansas.

Najlepszą metodą, aby pozostać w strumieniu informacji o produkcji, która nas interesuje jest obserwowanie mediów z nią związanych . Dlatego nie zapomnijcie dodać rozszerzenia mapowego Kansas do swojej listy życzeń Steam. Dzięki niej otrzymacie natychmiastowe powiadomienie o wszelkich aktualizacjach zawartości, a oprócz tego o premierze dodatku. Przygotowani w taki sposób jako pierwsi wyruszycie w trasę po “Słonecznikowym Stanie”.

Dodaj komentarz