Path of Exile 2 klasa Mercenary Najemnik

W czwartek poznamy szczegóły na temat nowej ligi Affliction oraz dostaniemy kolejne informacje o Path of Exile 2.

Grinding Gear Games wie jak wywołać dreszczyk u graczy. Już 30 listopada odbędzie się prezentacja nowej ligi w Path of Exile o nazwie Affliction. Przy tej okazji dostaniemy też nieco nowych informacji o nadchodzącym sequelu. Atmosfera jest mocno podgrzana, bo nowozelandzkie studio wie jak projektować zapowiedzi. Kilka dni temu pokazał się krótki teaser Path of Exile 2, a na nim kolejna nowa klasa postaci – Mercenary. Niby nic, ledwie parę sekund, ale każdy fan od razu zrozumie czego jest świadkiem. Zresztą zobaczcie sami poniższy filmik.

Jeżeli jesteście na bieżąco z PoE to już wiecie. Mercenary nie dość, że korzysta z kuszy samopowtarzalnej i pruje serią bełtów niczym z karabinu, to jeszcze robi to w ruchu. To coś czego Rangerka nigdy nie potrafiła i ten temat często powracał wśród graczy. Warto też wspomnieć, że Najemnik bazuje na hybrydowych atrybutach, a jest to siła i zręczność. Mobilność i siła ognia mogą otworzyć zupełnie nowe możliwości w kreowaniu buildów.

To już kolejna klasa postaci z nowej szóstki. Wcześniej mogliśmy podziwiać Sorceress, następnie Monka oraz Druida. Gdzieś podczas pokazów dane nam było zobaczyć również Huntress w akcji. Co przyniesie najbliższy czwartkowy wieczór? Dowiemy się 30 listopada o 21:30.

Path of Exile 2 jest planowane na przyszły rok, ale nie otrzymało jeszcze terminu. To czego możemy być pewni to beta testy, które rozpoczną się 7 czerwca 2024. Aby być na bieżąco, warto śledzić stronę twórców.