Premiera DLC Oklahoma w końcu została ogłoszona!

premiera DLC Oklahoma ATS

Premiera długo wyczekiwanego DLC Oklahoma do ATS odbędzie się wraz z początkiem sierpnia.

Od początku 2023 roku SCS Software systematycznie pracowało nad najnowszym rozszerzeniem mapowym. Bowiem już w lutym pisałyśmy o ich aktualnym stopniu zaawansowania. Trzeba przyznać, że od DLC Texas amerykański symulator uległ niemałej przemianie. Mianowicie opublikowano wydanie 1.47, które poprawiło parę znaczących funkcji, a także ogłoszono kolejną otwartą betę. Z racji tego, że wprowadzeniu nowego DLC często towarzyszy aktualizacja ATS, to prawdopodobnie również tym razem premiera DLC Oklahoma wyjdzie w parze z wersją 1.48. Jednakże nim zaczniemy przemierzać najnowszy stan, pozostanie nam nacieszenie się jego zwiastunem. Twórcy przygotowali go z myślą o graczach, którzy wręcz nie mogą usiedzieć w fotelach od dnia, kiedy przeczytali informację na temat rozpoczęcia prac nad Oklahomą.

Czego spodziewać się po zawartości DLC Oklahoma?

Podstawowa wersja gry American Truck Simulator zawiera wyłącznie dwa stany (Kalifornię oraz Nevadę). Co prawda po czterech miesiącach od premiery ATSa SCS Software wypuścił darmowy dodatek rozszerzający pierwotną zawartość do 37 miejscowości. Jednakże nie jest to nawet połowa aglomeracji, które są dostępne w kliencie po zakupie wszystkich rozszerzeń mapowych. Bowiem po opublikowaniu DLC Oklahoma w grze będzie można odwiedzić aż 190 miast.

Wraz z początkiem sierpnia kierowcy ciągników siodłowych będą mogli rozpocząć podróż po dziesięciu nowych miastach Oklahomy. Znajdują się w nich charakterystyczne dla tego stanu firmy, które zaskakują wyjątkowymi zleceniami. Jednakże nie samą pracą człowiek, a w szczególności gracz, żyje. Dlatego przemierzając mile będziemy podziwiać wielkie, amerykańskie autostrady, wzgórza ciemnoczerwonych skał, a także miasta tętniące kulturą oraz zabytkami. 

Jeżeli tak samo jak my nie możecie doczekać się premiery najnowszego rozszerzenia mapowego, które może znacząco wydłużyć niejedno zlecenie po Stanach Zjednoczonych, to koniecznie dodajcie DLC Oklahoma do swojej listy życzeń. Pamiętajcie również o wyposażeniu się w pozostałe dodatki, aby w pełni cieszyć się niezwykłymi krajobrazami, przestronnymi skrzyżowaniami oraz naprawdę potężnymi ciągnikami siodłowymi.

Dodaj komentarz